KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 17067100

nr 1706 7100

Akvarell

Efim Royak. Signerad, daterad 33,26x21 cm, yttermått inklusive ram: 40x31 cm

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 2 juni 2025
kl 20:26:03